Nowa siedziba naszej Fundacji już wkrótce!

W lipcu 2022 r., wobec galopującej inflacji, spytałem Was, co myślicie o kupnie nowej siedziby Fundacji Nowe Spektrum. Zareagowaliście momentalnie. Oto fragmenty mojego LIVE na Facebook’u z dnia 04.07.2022 r.:

Niesiony Waszymi komentarzami. jako Prezes Fundacji Nowe Spektrum, ale także jako  wolny Polak, podjąłem decyzję o zakupie nowej siedziby – tj. lokalu w Tychach (37 m2 wraz z 2 miejsami parkingowymi), gdzie będziemy nieprzerwanie walczyć o wolną i uczciwą Polskę. Oto kilka z komentarzy, które pojawiły się pod moim zapytaniem do Was:

Zatem stało się! Siedziba jest w 100% majątkiem fundacji i mam nadzieję, że będzie skromnym, ale godnym miejscem na spotkania dla wszystkich wolnych ludzi, środowisk wolnościowych oraz stowarzyszeń.
Oto kilka zdjęć powstającego budynku. To tutaj, przy Al. Bielskiej w Tychach będzie znajdować się nowa siedziba Fundacji Nowe Spektrum. Wszystko powinno być gotowe późną jesienią 2023 r. Wszystko dzięki Polakom! 

Już wkótce zapraszam wszystkie wolnościowe środowiska oraz wolnych ludzi do wspólnych spotkań, a tych którzy szukają pomocy mogę zapewnić, że w deszczu… stać już nie będziemy. Łączmy się – nie dzielmy!