Czym zajmuje się Fundacja Nowe Spektrum?

Walczymy o uczciwą Polskę.

naszkobior

Dołącz do akcji!

Po co to wszystko?

Moja inicjatywa i założenie przeze mnie Fundacji Nowe Spektrum to prosta próba dotarcia do Polaków i zachęcenia ich do aktywności oraz świadomego budowania przyszłości naszej Ojczyzny. Bez polityki, bez krytyki! Wystarczy, żebyśmy my wszyscy na co dzień dbali o siebie, niezależnie od tego, czy dopiero uczymy się chodzić, czy jesteśmy już w jesieni życia.

Małe rzeczy, które możesz zrobić dla Polski..

Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem Facebook’a, zapraszam do polubienia Fanpage:

www.facebook.com/tosiesamokomentuje/

Te wszystkie małe gesty w sieci sprawią, iż coraz więcej ludzi usłyszy o naszej walce, a wszyscy będziemy mogli się rozwijać. Inicjatywa #ToSieSamoKomentuje ma dać Polakom wiarę, że pomagając sobie możemy się rozwijać i być dumni z Polski i naszych rodzinnych tradycji.

Ja zaczynam od siebie – od małych kroków, które mają pomóc przyszłym pokoleniom.

Zapraszam do zapoznania się z moimi aktywnościami i tym, jak staram, się dbać o Polskę.


www.ToSieSamoKomentuje.pl


www.ZabojczySystem.pl


www.NielegalnaDewastacja.pl

Przy akceptacji dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobiórze Pani Beaty Witańskiej, postanowiłem przekazać część zysków ze sprzedaży mojej książki pt. “#ToSieSamoKomentuje” dla najbardziej uzdolnionych uczniów gminy, w której mieszkam. Stypendia i nagrody oficjalnie ruszyły od 2021 roku! W latach 2022 oraz 2023 r. Fundacja także przekazała pieniądze na rzecz szkoły i dzieci.

 

*****

Szukając prawdy, złożyłem ponad 510 pism do urzędów administracji publicznej. Fundacja pomogła setkom Polaków, którzy stali się ofiarami segregacji sanitarnej. Wsparliśmy wiele zbiórek osób, które z podniesionym czołem walczą o normalność” w Polsce. 

*****

Podczas marszy wolnościowych w całej Polsce Fundacja Nowe Spektrum rozdaje uczestnikom bezpłatnie tysiące flag i polskich symboli narodowych.

*****

 

Aby wesprzeć Leśnik Kobiór, w 2017 roku wylicytowałem podczas Dni Kobióra piłkę polskiej reprezentacji za niemal 900 zł. Taką kwotą wsparłem rozwój klubu piłkarskiego LKS Leśnik Kobiór, który powstał w 1948 roku i do dziś zrzesza entuzjastów piłki nożnej.

*****

Staramy się dotrzeć z prawdą do Polaków… Pojawiamy się w dużych miastach Polski z prostym przekazem, aby obudzić, a co najważniejsze – zaangażować Polaków do walki. Od lat jesteśmy oszukiwani i rozkradani. Czas temu się przeciwstawić.

*****

W maju 2023 roku wsparliśmy dzieci i inicjatywę projektu edukacyjnego ,, GraMy dla Radia Katowice”. Każde dziecko zasługuje na szacunek. Wspieramy anioły, które pomagają!

Uczestniczymy w setkach małych inicjatyw. Połączmy siły! Dołącz i wspieraj #ToSieSamoKomentuje