Jako NIEZALEŻNY kandydat walczę o szansę zostania posłem w 2023 roku

Czas na nas. Czas na patriotów!

Wychodząc ze strefy komfortu, walczę.

Za nami wygrana w prawyborach. Teraz potrzebuję jeszcze wsparcia jesienią 2023 r., aby się udało sięgnąć po mandat poselski.


Po wygranych prawyborach, abym ostatecznie pojawił się w polskim Sejmie, muszę wygrać nadchodzące jesienne wybory parlamentarne w okręgu katowickim.
Posłuchaj, jak możesz pomóc…

O co chodziło z prawyborami?

W prawyborach w Katowicach otrzymałem 1371 głosów, co oznacza największą ilość głosów wśród wszystkich kandydatów W CAŁEJ POLSCE!

 Każde wsparcie jest na wagę złota. Wiem, o co walczę.”

Jeśli mnie nie znasz – możesz przyczytać więcej o mnie i moim doświadczeniu na: www.nowespektrum.pl/grzegorzplaczek

Jeśli otrzymam wsparcie w wyborach jesienią 2023 roku, będę kolejnym wolnościowym głosem w sejmie ze Śląska. Niech żyje wolna Polska! Zrobię, co w mojej mocy, aby utrzymać biało-czerwoną lojalność. Obecnie słucham Was – nie chcę być kolejnym posłem oderwanym od rzeczywistych problemów Polaków. Jeśli coś Ci leży na sercu, jeśli chcesz, abym zwrcił na jakąś kwestię szczególną uwagę – wypełnij poniższy formularz. 

Jakie sprawy są dla Ciebie ważne?

Podziel się swoimi przemyśleniami na temat Polski

Podczas kampanii każde wsparcie będzie ogromnie ważne. Sam niczego nie osiągnę. Muszę czuć, że idziemy wspólną energią. Dlatego powstał kolejny, poniższy formularz. Chcesz zorganizować spotkanie ze mną w okręgu katowickim (ale nie tylko!)? Masz miejsce, gdzie możesz zawiesić mój baner wyborczy? Chcesz pomóc w roznoszeniu ulotek w okręgu katowickim? Wypełnij poniższy formularz.

Jakie gminy/miasta tworzą okręg katowicki? Oto lista niektórych z nich:

m. Bieruń
m. Imielin
m. Lędziny
gm. Bojszowy
gm. Chełm Śląski
m. Chorzów
m. Katowice
m. Mysłowice
m. Piekary Śląskie
m. Ruda Śląska
m. Siemianowice Śląskie
m. Świętochłowice
m. Tychy

Razem dla dobra Polski!

Wypełnij formularz i dołącz do naszej wspólnej walki.

Już za parę miesięcy będziemy zbierać podpisy na ulicach Śląska, aby móc zgłosić listę Konfederacji, którą otwieram jak niezależny lider. Zbierać podpisy może każdy – nie tylko członek Konfederacji. Każdy wolny człowiek, który zwalcza obecny opresyjny system może dać coś z siebie. Obecnie tworzymy listę osób, które pomogą mi w zbieraniu podpisów. Aby lista, której lideruję, mogła się oficjalnie zarejestrować, w ciągu kilku tygodni musi zebrać minimum 5000 podpisów. Aby to się udało – potrzebuję ludzi i wsparcia. Dlatego jeśli ktoś chce wesprzeć realnie moją walkę o Polskę – wystarczy wypełnić poniższy formularz i zgłosić się do wsparcia akcji zbierania podpisów. Jedna osoba przyniesie pięć, inna dwadzieścia podpisów. Wygramy tylko walczą w grupie. 

Pomóż w zbieraniu podpisów

Zaangażuj się w zbieranie podpisów...